Seřizovači - přípraváři Skřípov

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 359, Skřípov, Olomoucký

Společnost LINAPLAST s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích).

Popis pracovní pozice

Nástup ined. Strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte zasílejte prosím na adresu: kariera@linaplast.cz.
Požadujeme:
- SOU/SŠ technického směru
- 2 roky praxe
- Oprávnění na VZV
- Komunikativnost
- Pečlivost
- Schopnost a ochota učit se nové věci
- Samostatnost
- Uživatelská znalost PC
Náplň práce:
- Výměna nástrojů, přípravků a pomůcek ve strojích a zařízeních včetně instalace, seřízení a spuštění pomocných zařízení (mechanická ruka, robot, mlýnek apod.)
- Seřizování výrobních, montážních a pomocných zařízení
- Důsledně provádět odkládání a evidenci prvních a posledních kusů, provádět značení způsobilosti nástrojů, přípravků a pomůcek (tzv. semafor)
- Samostatně provádět pravidelné údržby a očisty přidělených strojů a zařízení dle návodu na údržbu včetně provádění záznamů o jejich realizaci
- Obsluha VZV
- Obsluha zvedacích zařízení (jeřáb)
- Samostatné provádění běžné údržby a očisty malých strojů (sušičky, drtiče, nasávačky, montážních zařízení apod.)
- Samostatné provádění běžné údržby forem na lisech v průběhu směny dle Knihy formy
- Dodržování zásady ochrany životního prostředí a předcházet jeho znečištění podle souvisejících školení a pokynů nadřízených
Nabízíme: práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, 25 dní dovolené, plně hrazené stravenky, příspěvek na dopravu, firemní benefity (prémie, firemní akce, bonusy při životních a pracovních jubileích, flexipassy), docházkový bonus 2 000 Kč, firemní parkoviště, zaškolení pro danou pozici, možnost karierního růstu, pracovní poměr na dobu neurčitou.

Kontakt

LINAPLAST s.r.o.Kontaktní osoba:
Email  

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LINAPLAST s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LINAPLAST s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.