Skladník mtz Olomouc

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pavelkova 597, Olomouc, Olomoucký

Společnost OLMA, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Pavelkova č.p. 597/18, Olomouc.
Požadujeme:
- SO vzdělání, praxe ve skladu výhodou
- řidičský průkaz sk. B
- oprávnění na VZV
- dobrý fyzický stav (zvedání břemen)
- zodpovědnost, samostatnost a flexibilitu
Nabízíme:
- dvousměnný provoz bez sobot a nedělí
- nástupní mzdu od 20 000,-Kč
- náborový příspěvek 6 000,-Kč
- zázemí stabilní společnosti, dobrý kolektiv
- benefity - výhodné závodní stravování, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, sociální fond
Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo e-mailem.

Kontakt

OLMA, a.s.

Kontaktní osoba:
Veronika Steidlová   +420 585 103 249

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OLMA, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OLMA, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.