Skladník/-ice Nové Město nad Metují

Plat: 14 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Černčická 43, Nové Město nad Metují, Královéhradecký

Společnost Halla, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
Pracovní náplň: odpovědnost za správné vychystání materiálů do výroby, realizace příjmu/výdeje materiálů a zboží a zaznamenání do informačního systému, vedení pečlivé evidence ve skladu, provádění pravidelných i mimořádných inventur zboží a materiálu ve skladu, zabezpečování nakládky, vykládky materiálů a zboží na dopravní prostředky.
Požadavky: SOU s výučním listem, fyzická zdatnost, ochota pracovat na 2 směny (odpolední směna cca 1x za 2-3 týdny), oprávnění na VZV velkou výhodou, praxe ve skladovém hospodářství výhodou.
Zaměstnavatel nabízí: zajímavou práci se zaměstnaneckými benefity - stravenky, 5 týdnů dovolené, Cafeterie, prémie, teplé nápoje na pracovišti zdarma, školení hrazená zaměstnavatelem, pravidelnou pracovní dobu PO-PÁ, příspěvek na penzijní připojištění.
Kontakt - Bc. Bočková Michaela, tel.: 775 892 152 (od 07:00 hod. do 15:30 hod.), e-mail: kariera@halla.cz (zaslání životopisu) nebo osobně na adrese provozovny - Černčická 43, Nové Město nad Metují.

Kontakt

Halla, a.s.Kontaktní osoba:
Bc. Michaela Bočková   +420 775 892 152(od07:00hod.do15:30hod.)

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Halla, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Halla, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.