Speciální pedagog - diagnostik Slaný

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Fričova 199, Slaný, Středočeský

Společnost Střední škola Euroinstitut hledá vhodného kandidáta na pozici Speciální pedagogové.

Popis pracovní pozice

Vzdělání - vysokoškolské, magisterské, obor speciální pedagogika.

Hledáme speciálního pedagoga - diagnostika, který/á bude provádět speciálně pedagogická vyšetření po celé republice.

Požadujeme flexibilitu, řidičský průkaz skupiny B.

Kontakt

Střední škola Euroinstitut

Kontaktní osoba:
Mgr. Dáša Fišerová   +420 774 582 623

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Střední škola Euroinstitut výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Střední škola Euroinstitut o smazání nebo o opravu osobních údajů.