Konstruktér, vývojový inženýr Dačice

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Strojírenská 160, Dačice, Jihočeský

Společnost THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
- VŠ vzdělání strojírenského směru;
- znalost 3D CAD systémů, CATIA výhodou;
- znalosti z oblasti konstrukce;
- znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost NJ výhodou;
Náplň práce:
- vedení vývojových aktivit na zákaznickém projektu;
- zpracování technické dokumentace projektu dle požadavků zákazníka;
- tvorba 3D modelů a výkresové dokumentace;
- tvorba kusovníků v informačním systému;
- důsledné plnění časového plánu svěřeného úkolu;
- iniciativní přístup k plnění vývojových úkolů;
- komunikace a spolupráce s členy týmu v rámci celého koncernu;
- schopnost analýzy výsledků testování a jejich zpětná implementace;
Nabízíme:
- zázemí nadnárodní společnosti;
- odpovídající finanční ohodnocení;
- odborné a další jazykové vzdělávání;
- příspěvek na stravování;
- příspěvek na penzijní pojištění;
- dovolená navíc a jiné výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy;

Kontakt

THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH a.s.

Kontaktní osoba:
Markéta Vetýšková, HR specialista   +420 384 456 262

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.