Technik, správce výrobní dokumentace Brno

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kšírova 552, Brno, Jihomoravský

Společnost ASIO, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři.

Popis pracovní pozice

V rámci stávajícího portfolia výrobků a uvádění nových výrobků na trh, hledáme schopného pracovníka, který se bude podílet na udržování, aktualizaci a tvorbě dokumentace.

Odborné požadavky:

Vzdělání: SŠ nebo VŠ – strojní, případně stavební (vodohospodářství)
Znalost programu AutoCAD pro zpracování technických podkladů k výrobkům. Znalost 3D CAD programu (např. SolidEdge) výhodou.
Velmi dobrá znalost programů Word, Excel
Znalost AJ – úroveň B
Orientace v legislativě – požadavky na výrobky (možno i doučit)

Ostatní požadavky:

Technické myšlení
Pečlivost při zpracování dokumentace
Manuální zručnost – drobné konstrukční práce na nových výrobcích nebo inovacích výrobků.
Zkušenost s plastovou výrobou vítána
Řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

Doplňování stávající dokumentace – návody, provozní řády
Projekční výkresové podklady
Příprava výrobků k certifikaci
Zavádění nových výrobků do praxe vč. tvorby dokumentace, sestavování prototypů, Implementace poznatků z výroby do praxe.

Nabízíme:

Samostatnou práci s možností využití vlastní iniciativy
Práci v dynamickém a přátelském týmu
Mzdu s procentuální motivační složkou
Mobilní telefon, notebook, zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění)
Profesionální vzdělávání – školení, semináře

Kontakt

ASIO, spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Helena Polášková   +420 548 428 111,108

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ASIO, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ASIO, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.