Technik / asistent - nákup a příprava materiálu pro výrobu lisovacího nářadí Mladá Boleslav

Plat: 29 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav, Středočeský

Společnost EngiTec Office s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici technologové, normovači.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
tř. Václava Klementa č.p. 869
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 733 550 169, e-mail: zivotopis@engitec-office.cz

Nákup a příprava materiálu v oddělení přípravy materiálu pro výrobu lis.nářadí vozidel. Místo činnosti MB.
Prováděná činnost: Zpracování objednacích návrhů, analýza a výběr dodavatele z odborného pohledu (normy, tech.zadání, aj.), zadávání dat do systému PPS, sledování požadavků na objednání nakupovaných součástí, zpracování kalkulací pro přípravu materiálu, sledování dodávek materiálu z pohledu mankolistin, komunikace s odborným útvarem a s dodavateli, evidence dodacích listů materiálu a zajištění administrat. činnosti související s objednáním. Požadavek: technické vzdělání SPŠ nebo TU v oblasti strojírenství, obecná strojírenská výroba nebo lisovací nástroje. Vhodné i pro absolventy SPŠ či TU (Bc., Ing.), dále středních škol se zaměřením na technickou či provozní administrativu podniku.
Znalosti: práce s MS Office, práce s elektronickou poštou (MS Outlook), znalost syst. SAP ,EBP či PPS výhodou, jazykové znalosti NJ či AJ na úrovni A1. Praxe v obdobné činnosti výhodou. Komunikativnost, organizační schopnosti, časová flexibilita, odpovědnost, důslednost, pečlivost, schopnost samostatné práce.
Nástupní mzda od 29.000,- Kč do 43.000 dle stupně vzdělání a praxe.
Životopis s kontaktními údaji zašlete na náš e-mail zivotopis@engitec-office.cz. Schůzku je nutné sjednat telefonicky předem.

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, stravování v závodní jídelně.

Kontakt

EngiTec Office s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Petr Siegel   +420 733 550 169

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EngiTec Office s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EngiTec Office s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.