Technolog výroby Pohled

Plat: 20 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 277, Pohled, Vysočina

Společnost DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici technologové, normovači.

Popis pracovní pozice

- SOU/SŠ, příp. VŠ technického směru, praxe na obdobné pozici ve strojírenském podniku výhodou, znalost výkresové dokumentace a vytváření technologických postupů, znalost technologie svařování, technologie obrábění a obráběcích strojů výhodou, schopnost týmové spolupráce a komunikace, iniciativa a proaktivní přístup k práci, ochota učit se novým věcem a vzdělávat se, samostatnost, důslednost, zodpovědnost, spolehlivost.
- technická a technologická příprava výroby, tvorba nových technologických postupů a jejich zavedení do výroby, zodpovědnost za změnová řízení, vedení a aktualizace související výrobní dokumentace,
podílení se na zavádění nových výrobků do výroby
- prac. doba: 6:00 - 14.30 hod.
- prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Kontakt

DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Ivana Jindrová   +420 564 036 092

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.