Technolog výroby Pohled

Plat: 20 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 277, Pohled, Vysočina

Společnost DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici technologové, normovači.

Popis pracovní pozice

- SOU/SŠ, příp. VŠ technického směru, praxe na obdobné pozici ve strojírenském podniku výhodou, znalost výkresové dokumentace a vytváření technologických postupů, znalost technologie svařování, technologie obrábění a obráběcích strojů výhodou, schopnost týmové spolupráce a komunikace, iniciativa a proaktivní přístup k práci, ochota učit se novým věcem a vzdělávat se, samostatnost, důslednost, zodpovědnost, spolehlivost.
- technická a technologická příprava výroby, tvorba nových technologických postupů a jejich zavedení do výroby, zodpovědnost za změnová řízení, vedení a aktualizace související výrobní dokumentace,
podílení se na zavádění nových výrobků do výroby
- prac. doba: 6:00 - 14.30 hod.
- prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Kontakt

DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Ivana Jindrová   +420 564 036 092

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o. (IČO 26013797), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.