Směnoví kontroloři kvality Kosmonosy

Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 1261, Kosmonosy, Středočeský

Společnost Filipa PLUS k.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Průmyslová č.p. 1261
293 06 Kosmonosy

Prvotní kontakt: tel.: 727 981 161 (8-16 hod.), e-mail: blanka.niebrojova@filipa.cz

Náplň práce:
- zajištění 100% kontroly dílů
- rework lakovaných dílů
- odstraňování a evidence nekvalitních výrobků z výrobního procesu

Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici (výhodou)
- spolehlivost
- pečlivost
- zájem o práci

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem.

Kontakt

Filipa PLUS k.s.

Kontaktní osoba:
Blanka Niebrojová   +420 727 981 161

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Filipa PLUS k.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Filipa PLUS k.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.