Technici-technologové Mladá Boleslav

Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 105, Mladá Boleslav, Středočeský

Společnost Carbody, Czech Republic s.r.o hledá vhodného kandidáta na pozici Techničtí a odborní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Bezděčín č.p. 105
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: e-mail: lucie.holubova@carbody.eu

Náplň práce:
- spolupráce při tvorbě dokumentů ve Start up fázi
- příprava technologické dokumentace
- zpracování a založení technologických postupů do SAPU
- spolupráce na procesu validace, analýza odchylek a navrhování řešení, provádění analýzy operací
- spolupráce při specifikaci přípravků, účast na design reviews přípravků
- podporuje trvalé zlepšování, vytváří iniciativy pro zvýšení bezpečnosti, kvality a nákladů na vyráběný produkt a na výrobní proces
- kontrola a audity pracovišť
- řešení vad - nápravných a preventivních opatření
- realizace konstrukčních a technologických změn¨
- Spolupráce s projektovým týmem na vývoji procesu, provádění činností k zavedení a uvolnění procesu
- Návrh investic do výrobních procesů

Požadujeme:
- ukončenou SŠ/VŠ technického směru
- praxi na obdobné pozici v oblasti strojírenství podmínkou
- samostatnost, rozhodnost, schopnost přijmout zodpovědnost
- znalost AJ
- znalost práce na PC (MS Office, MS Project), SAP výhodou

Zaměstnanecké výhody:
- bonus za docházku
- kvartální prémie
- plně hrazené stravenky
- 25 dní dovolené

Kontakt

Carbody, Czech Republic s.r.o

Kontaktní osoba:
Lucie Holubová   +420 734 672 774

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Carbody, Czech Republic s.r.o výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Carbody, Czech Republic s.r.o o smazání nebo o opravu osobních údajů.