Učitel/ka odborných předmětů dřevařských - truhlář Plzeň

Plat: 26 020 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Borská 2718, Plzeň, Plzeňský

Společnost Střední odborné učiliště stavební a Odborné učiliště stavební hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami).

Popis pracovní pozice

Učitel(ka) odborných předmětů dřevařských - truhlář
Jednosměnný provoz
Úvazek: 1,000, tj. 21 vyučovacích hodin
Nástup: 1. 9. 2018
Požadavky:
VŠ vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících
trestní bezúhonnost
Plat:
dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, platová tř. 12 (26.020 - 33.930 Kč měsíčně podle věku a praxe), osobní příplatek a zvláštní příplatek dle příslušných platových předpisů


Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Střední odborné učiliště stavební a Odborné učiliště stavebníKontaktní osoba:
Dana Valašiková   +420 373 730 039(8-14h)

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Střední odborné učiliště stavební a Odborné učiliště stavební výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Střední odborné učiliště stavební a Odborné učiliště stavební o smazání nebo o opravu osobních údajů.