Pokojská Karlovy Vary

Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Křižíkova 420, Karlovy Vary, Karlovarský

Společnost Central Management Restaurants s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech.

Popis pracovní pozice

POKOJSKÁ

Kontakt: pí Ryshkov Barbara, e-mail: b.ryshkov@cmagency.cz

Přijmeme pokojskou na HPP, nástup možný od 1.5.2018. Pracovní doba 7:00/7:30-14:00/15:00/16:00, krátký/ dlouhý týden + výpomoc podle potřeby i o víkendech. Musí být čistotná, spolehlivá, zodpovědná. Nabízíme: dobré platové ohodnocení, pracovní benefity a možnost práce po celý rok. Vyžadujeme praxi jako pokojská minimálně 6 měsíců.
Životopis s fotografii prosím zasílejte na b.ryshkov@cmagency.cz

Místo výkonu práce: Křižíkova 420/2, 36001 Karlovy Vary

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Central Management Restaurants s.r.o.Kontaktní osoba:
Barbara Ryshkov  

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Central Management Restaurants s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Central Management Restaurants s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.