Uklízečka Karlovy Vary

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lázeňská 18, Karlovy Vary, Karlovarský

Společnost Správa přírodních léčivých zdrojů a kolonád, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech.

Popis pracovní pozice

UKLÍZEČKA

Kontakt: pí Molnárová Eva, tel.: 353362105 (8:00 - 15:00 hod), e-mail: uctarna@splzak.com

Vhodné spíše pro ženy.
Úklid vnitřních i venkovních prostor. Práce ve výškých.
Směnnost: 12 hodinová směna.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Správa přírodních léčivých zdrojů a kolonád, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Eva Molnárová   +420 353 362 105

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Správa přírodních léčivých zdrojů a kolonád, příspěvková organizace (IČO 00872113), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.