Regionální manažer/ka - jižní čechy

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost Optik House, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí pracovních týmů v prodejnách.

Popis pracovní pozice

Společnost Optik House s.r.o., je provozovatel obchodní sítě VAŠE OPTIKA s.r.o., která je ryze českou společností. Stabilita a zároveň dynamicky se rozvíjející rodinná společnost nás řadí již 10 let mezi TOP optiky na českém trhu. Naše firma staví na rodinných hodnotách a osobním lidském přístupu k našim pracovníkům a klientům ve všech našich stávajících 50 – ti pobočkách v ČR. Jsme tak nablízku svým klientům i zaměstnancům. Klademe důraz na dlouhodobou spolupráci, atraktivní a férovou nabídku služeb a nadstandardní servis.

Aktuálně hledáme nového kolegu / novou kolegyni na pozici Regionální manažer/ka pro oblast jižních Čech.

Požadujeme:

• VŠ/SŠ vzdělání, zkušenosti s vedením lidí
• Proaktivita, orientace na výsledek, obchodní duch
• Silné vyjednávací a komunikační dovednosti
• Řidičský průkaz sk. B (práce v terénu)

Pracovní náplň:

• Zodpovědnost za řízení značkových prodejen ve svěřeného regionu
• Zajištění plnění obchodních výsledků
• Nábor, rozvoj a motivace zaměstnanců
• Aktivní komunikace a úzká spolupráce s lékaři a významnými dodavateli

Nabízíme:

• Silné zázemí stabilní české společnosti
• Práci od pondělí do pátku. Víkendy a večery patří Vám a Vaším blízkým
• Velkou podporu na počátku spolupráce
• Zaměstnanecké benefity a mzda dle dosažených výsledků

Kontakt

Optik House, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Veronika Pokorná

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Optik House, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Optik House, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.