Výrobní a obchodní ředitel Boskovice

Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 1332, Boskovice, Jihomoravský

Společnost STAVKOM, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Výrobní a investiční náměstci (ředitelé) ve stavebnictví.

Popis pracovní pozice

Požadujeme VŠ vzdělání - stavební fakulta, autorizace v oboru pozemních staveb, praxe min. 10 let, svědomitost, pečlivost, organizační schopnosti, trestní bezúhonnost, ŘP sk. B.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvky na životní pojištění.
První kontakt telefonicky nebo mailem.

Kontakt

STAVKOM, spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Petr Vyskočil, jednatel   +420 516 453 555

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STAVKOM, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STAVKOM, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.