Rada v oddělení hygieny obecné a komunální pro okresy praha - východ a praha - západ

Plat: 18 810 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dittrichova 329, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti ochrany veřejného zdraví.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Dittrichova 1329/17, Praha 2
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu jarmila.bicanikova@khsstc.cz
Kontaktní osoba: paní Mgr. Bičaniková Jarmila
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Jedná se o služební poměr, nutné se přihlásit do výběrového řízení! Formuláře vztahující se k výběrovému řízení jsou k dispozici na: www.khsstc.cz v záložce Volná místa/nabídka služebních míst.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: penzijní připojištění, stravenky.

Kontakt

Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v PrazeKontaktní osoba:
Mgr. Jarmila Bičaniková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze (IČO 71009159), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.