Rada v oddělení hygieny obecné a komunální pro okresy praha - východ a praha - západ

Plat: 18 810 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dittrichova 329, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti ochrany veřejného zdraví.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Dittrichova 1329/17, Praha 2
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu jarmila.bicanikova@khsstc.cz
Kontaktní osoba: paní Mgr. Bičaniková Jarmila
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Jedná se o služební poměr, nutné se přihlásit do výběrového řízení! Formuláře vztahující se k výběrovému řízení jsou k dispozici na: www.khsstc.cz v záložce Volná místa/nabídka služebních míst.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: penzijní připojištění, stravenky.

Kontakt

Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v PrazeKontaktní osoba:
Mgr. Jarmila Bičaniková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze o smazání nebo o opravu osobních údajů.