Obsluha kavárny/ baristka - barista Brno

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kobližná 70, Brno, Jihomoravský

Společnost Tribun EU s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Barmani.

Popis pracovní pozice

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo telefonicky.
Nástup dle dohody.
Z důvodu rozšiřování činnosti hledáme do naší literární kavárny Cafe+ nového pracovníka na pozici: Obsluha kavárny/ barista - baristka.
Náplň práce:
- Obsluha hostů
- Příprava kávy, míchaných nápojů a občerstvení
Nabízíme:
- Příjemné a přátelské pracovní prostředí v centru Brna
- Klidnou a fyzicky nenáročnou práci
- Stravenky
Požadujeme:
- Základní znalost baristických prací
- Zkušenosti s obdobnou pracovní pozicí
- Základní znalost práce na PC
- Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
- Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
- Čistý trestní rejstřík
Zaměstnanecké výhody:
stravenky

Kontakt

Tribun EU s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Renata Fronková   +420 543 210 089

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Tribun EU s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Tribun EU s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.