Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci Praha

Plat: 16 600 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost GALASKAM s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci.

Popis pracovní pozice

KONT..tel.: 774 232 333 , email: galaskam.prace@gmail.com, adresa pro osobní kontakt: K Žižkovu 809/7, Praha 9 v Po, St, a Čt 9 - 11hod. První kontakt telefonicky nebo emailem.

Požadujeme: železobetonáři, manuální zručnost, práce vč. víkendů, možnost služebních cest, práce v prašném prostředí, práce ve výškách. Samostatnost, řp. sk. B -výhodou

Kontakt

GALASKAM s.r.o.

Kontaktní osoba:
Olga Galaska   +420 774 232 333

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GALASKAM s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GALASKAM s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.