číšník/servírka Ostrava

Plat: 90 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pod Landekem 68, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost Zdeněk Voznica hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Ostrava - Petřkovice
Kontakt emailem: zdenek.voznica@seznam.cz

Nepožadujeme vyučení, ale schopnost obsluhy hostů s jídlem. Umění vzít minimálně 3 talíře s jídlem do jedné ruky.
Směny: krátký - dlouhý týden.

Benefity: Obědy v pracovní době zdarma.
Mzda je v čistém.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Zdeněk VoznicaKontaktní osoba:
Zdeněk Voznica  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Zdeněk Voznica (IČO 48752592), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.