Pomocní stavební dělníci Zábřeh

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Valová 2357, Zábřeh, Olomoucký

Společnost FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dělníci v oblasti výstavby budov.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: celá ČR
Montáž lešení a bednění, pomocné stavební práce.
Zajištění ubytování, příspěvek na dopravu.
Kontakt: osobně Po-Pá přímo na adrese pracoviště, telefonicky Po-Pá od 7-17:00 hod., e-mailem.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o.Kontaktní osoba:
Radek Doubrava, jednatel   +420 739 656 257

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o. (IČO 27102165), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.