Finanční / výrobní controlling Rohatec

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vítězná 200, Rohatec, Jihomoravský

Společnost The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Finanční analytici.

Popis pracovní pozice

VAŠE ÚKOLY:
Finanční controlling,
Controlling výrobních nákladů
Produktové kalkulace
Obchodní controlling
Ad hoc reporty a analýzy

CO NABÍZÍME:
Motivující pracovní a finanční podmínky;
Dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti;
Příležitost k profesnímu růstu a odborně přínosné praxi;
Práci v přátelském kolektivu;
Firemní benefity (příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, závodní stravování)
Nástup dohodou, možno ihned

POŽADUJEME:
Výborné komunikační schopnosti
Aktivní znalost anglického jazyka
1rok praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou
Pokročilou znalost práce s MS Excel
Silné analytické myšlení
Schopnost samostatně prezentovat výsledky a přesvědčit ostatní
Proaktivní přístup k hledání řešení

Kontakt

The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Kateřina Bartošová, personální manažer   +420 518 398 765

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.