Manažer/ka pro interní klientelu Brno

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pražákova 1008, Brno, Jihomoravský

Společnost Ing. Petr Sázavský hledá vhodného kandidáta na pozici Finanční poradci specialisté.

Popis pracovní pozice

První kontakt e-mailem sazapetr@seznam.cz

Požadujeme: čistý trestní rejstřík, práce na PC (Word, Excel), komunikační dovednosti, chuť pečovat o klienty, ochota učit se novým věcem, samostatnost a zodpovědnost, profesionální vystupování, řidičský průkaz sk. B, praxe v oboru výhodou.

Náplň práce: tvorba finančních plánů s důrazem na individuální přístup ke klientovi, komplexní finanční analýzy, zodpovědnost za péči o finanční portfolio klientů.

Nabízíme: nadstandardní finanční ohodnocení, dlouhodobou práci, karierní růst, bezplatný systém zaškolení, práci bez nutnosti aktivního vyhledávání klientů (zavedená klientela, klientský kmen), domlouvání schůzek asistentkou, firemní benefity (firemní tarif, vlastní kancelář, notebook atd.).

Kontakt

Ing. Petr Sázavský

Kontaktní osoba:
Petr Ing. Sázavský

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ing. Petr Sázavský výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ing. Petr Sázavský o smazání nebo o opravu osobních údajů.