Instalatér/ka, topenář/ka Ostrava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dostojevského 3353, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost THERMES spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Moravskoslezský kraj
Životopis zašlete na e-mail: thermes@thermes.cz, volat můžete Po-Pá 7-15 hod. na
tel. 596 121 023 nebo 603 180 244.

Svářečský průkaz výhodou. Montáže převážně v Moravskoslezském kraji.
Řidičský průkaz sk. B.
Zaměstnanecké výhody: stravenky.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

THERMES spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Martínková, sekretariát   +420 596 121 023

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) THERMES spol. s r.o. (IČO 42865638), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.