Kadeřníci Praha

Plat: 8 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lidická 353, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Omon s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kadeřníci.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Kadeřnictví Manon, Lidická 24, Praha 5
Způsob prvního kontaktu: Telefonicky na číslo 604 276 615 (po-pá: 9:00 - 19:00), nebo e-mailem na adresu tomaskretschmer@seznam.cz
Kontaktní osoba: pan Kretschmer Tomáš
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Do zavedeného kadeřnictví s 20-ti letou tradicí na hlavní ulici a s vlastní klientelou hledáme šikovné a pracovité kadeřníky. Nabízíme: možnost profesního růstu ve větším kolektivu zkušených kadeřnic, volné neděle a svátky, pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení. Požadujeme: vyučení v oboru, místo je vhodné i pro absolventy bez praxe.

Kontakt

Omon s.r.o.Kontaktní osoba:
Tomáš Kretschmer   +420 604 276 615

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Omon s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Omon s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.