Kuchaři Vsetín

Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Benátky 1779, Vsetín, Zlínský

Společnost Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

KUCHAŘI
Možnost prodloužení doby určité
Požadujeme: vyučení v oboru, praxe výhodou, znalost přípravy jídel pro školu, mateřskou školu i cizí strávníky, požadujeme zdravotní průkaz, ŘP sk. B výhodou
První kontakt: telefonicky v době od 8:00 do 11:30 hod. na čísle: 575 751 014, 732 499 695 nebo e-mailem na: mostecka.jana@sosvsetin.cz

Kontakt

Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín

Kontaktní osoba:
Ing. Jana Mostecká   +420 575 577 014,732 499 695

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín (IČO 13643878), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.