Kuchař/ka Brno

Plat: 27 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kigginsova 1483, Brno, Jihomoravský

Společnost SNĚŽNÍK , a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

První kontakt osobně Bruno Family Park, Brno - Slatina, Kigginsova 2, nebo telefonicky Po - Ne: 08:00 - 17:00 hod

Požadujeme praxi v oboru alespoň 3 roky, vyučení v oboru bez maturity, zájem o práci a proaktivní přístup. Zaměřujeme se na českou kuchyni, polední menu, catteringy, rauty, firemní večírky. Na směně jsou 3-4 kuchaři, směna 13 hodin, krátký-dlouhý týden. Na oplátku nabízíme práci v mladém kolektivu, ve velmi moderní kuchyni a v zajímavém prostředí rodinného parku. Plat je plně legálně přiznán, jistota měsíční výplaty u velké akciové společnosti, další zaměstnanecké výhody, řádná dovolená.

Zaměstnanecké výhody:
Šatny, sprchy, firemní rondon, sleva na stravu, sleva ve všech střediscích Sněžník a.s. (Ski areál Dolní Morava, Hotel Vista Brno, Bruno Family Park)