Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kostelec nad Černými lesy

Plat: 14 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lázeňská 462, Kostelec nad Černými lesy, Středočeský

Společnost Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

Místo pracoviště:
- Diakonie ČCE - sSČ- pracoviště Kostelec nad Černými Lesy, Lázeňská 462

Prvotní kontakt:
- e-mail: podpora.stred@diakonie.cz
- tel.: 739 385 444

Upřesňující údaje:
- Nabízíme místo kuchaře-kuchařky v domě pro seniory o kapacitě 50 uživatelů.
- Jedná se o jednosměnný provoz 6.30 - 18.30 (2 dny práce, 2 dny volno), spolupráce s pomocnou sílou, hospodářkou, moderní kuchyň, příjemný, malý kolektiv, možnost seberealizace.
- Možnost domluvy.
- Očekáváme: samostatnost, týmového ducha, zkušenosti na obdobné pozici - netrváme na vyučení, rozhodující jsou zkušenosti.

Zaměstnanecké výhody:
- možnost stravování,malý příjemný kolektiv, domluva ohledně začátku a konce pracovní doby, 25 dní dovolené, odměny, benefity...

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Diakonie ČCE - středisko Střední ČechyKontaktní osoba:
Pavel Apolen   +420 739 385 544

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy (IČO 42744326), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.