Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kostelec nad Černými lesy

Plat: 14 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lázeňská 462, Kostelec nad Černými lesy, Středočeský

Společnost Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

Místo pracoviště:
- Diakonie ČCE - sSČ- pracoviště Kostelec nad Černými Lesy, Lázeňská 462

Prvotní kontakt:
- e-mail: podpora.stred@diakonie.cz
- tel.: 739 385 444

Upřesňující údaje:
- Nabízíme místo kuchaře-kuchařky v domě pro seniory o kapacitě 50 uživatelů.
- Jedná se o jednosměnný provoz 6.30 - 18.30 (2 dny práce, 2 dny volno), spolupráce s pomocnou sílou, hospodářkou, moderní kuchyň, příjemný, malý kolektiv, možnost seberealizace.
- Možnost domluvy.
- Očekáváme: samostatnost, týmového ducha, zkušenosti na obdobné pozici - netrváme na vyučení, rozhodující jsou zkušenosti.

Zaměstnanecké výhody:
- možnost stravování,malý příjemný kolektiv, domluva ohledně začátku a konce pracovní doby, 25 dní dovolené, odměny, benefity...