Speciální pedagog - komunikační terapeut/ka Pardubice

Plat: 300 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Prodloužená 278, Pardubice, Pardubický

Společnost Rodinné Integrační Centrum o. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Logopedi (kromě klinických logopedů).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce Pardubice (sídlo) nebo Lanškrou (kontaktní místo)

Náplň práce:
- výkon komunikační terapie u dětí s poruchami autistického spektra, poruchami komunikace a sociální interakce v rámci sociální služby raná péče nebo sociálně aktivizační služby
- spolupráce se sociállními pracovníky při plnění individuálních plánů rodin s dětmi

Požadujeme:
- ukončené vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru speciální pdagogika
- dobré komunikační dovednosti, pozitivní přístup, schopnost pracovat v týmu i samostaně
- spolehlivost, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, trpělivost
- ochotu k průběžnému vzdělávání, flexibilitu, kreativitu a empatii
- výbornou znalost práce s počítačem
- řidičský průkaz sk. B
- praxe 1 rok v bolasti speciální pedagogiky výhodou

Nabízíme:
- práci na dohodu o provedení práce
- nástup dle dohody
- nástupní mzdu 300,- Kč/hod
- možnost odborného růstu a vzdělávání
- prostor pro vlastí tvořivost a seberealizaci
- možnost navýšení hodinové sazby a úvazku po zapracování.
Nástup dle dohody

Životopis a motivační dopis zasílejte e-mailem na adresu: hana.janikova@ric.cz, termín uzavírání přihlášek průběžně každý pátek.
Do předmětu emailu napiště: VŘ komunikační terapeut
Životopis je potřeba doplnit o následující prohlášení:
"Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování."

Kontakt

Rodinné Integrační Centrum o. s.

Kontaktní osoba:
Ing. Mgr. Hana Janiková, MBA   +420 739 025 071

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Rodinné Integrační Centrum o. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Rodinné Integrační Centrum o. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.