Automechanik České Budějovice

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Prostřední 2792, České Budějovice, Jihočeský

Společnost Autoservis Petr Rada s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři motorových vozidel.

Popis pracovní pozice

Pracovní doba od 7:30 do 16:30.
Náplň práce: opravy motorových vozidel
Požadavky:vzdělání výuční list/SŠ s maturitou v oboru, ŘP sk. B, samostatnost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem, logické uvažování, manuální zručnost, pečlivost.
Nabízíme: nadstandardní platové ohodnocení dle výkonu, příspěvek na stravu, zázemí prosperující firmy, prémie, školení.
Životopisy zasílat na: uvedený e-mail, do předmětu uvést: AUTOMECHANIK.

Kontakt

Autoservis Petr Rada s.r.o.

Kontaktní osoba:
Stanislav Novotný   +420 605 263 195

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Autoservis Petr Rada s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Autoservis Petr Rada s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.