Servisní technik - přístroje České Budějovice

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lidická tř. 1937, České Budějovice, Jihočeský

Společnost KUBOUŠEK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení.

Popis pracovní pozice

Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání technického směru, znalost AJ nebo NJ výhodou, orientace v technické dokumentaci, dobré komunikativní schopnosti, vstřícné jednání, loajalita, technické myšlení, samostatnost, flexibilita, spolehlivost, řidičský průkaz sk. B
Mzda: od 20.000,- Kč hrubého/měsíc.
Náplň práce: opravy, kalibrace, instalace a diagnostika měřidel v servisním středisku nebo u klienta; specifikace a opravy závad, posuzování efektivity oprav; tvorba nabídek a objednávek spojených se servisními službami; vedení příslušné evidence; specifikace náhradních dílů; technická podpora / komunikace se zákazníkem; spolupráce s ostatními odděleními

Kontakt

KUBOUŠEK s.r.o.

Kontaktní osoba:
Eva Křivánková   +420 389 041 303

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KUBOUŠEK s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KUBOUŠEK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.