Dělnice na žehlení na dílně textilní výroby Tábor

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Stránského 2510, Tábor, Jihočeský

Společnost DITA výrobní družstvo invalidů hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VYHRAZENO PRO OSOBU SE ZDRAVOTNÍM ZNEVÝHODNĚNÍM.
Žehlení, kotrola a další práce na dílně textilní výroby, práce převážně vestoje, pracovní doba od 6:00h do 14:00h - možnost domluvit úpravu pracovní doby, nutná zručnost, při nástupu doba určitá s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, sleva v podnikové prodejně.
Kontakt: emailem nebo oosbně na pracovišti (Stránského 2510, 390 02 Tábor).

Kontakt

DITA výrobní družstvo invalidůKontaktní osoba:
Renata Bočanová, ref. personálního odd.   +420 381 479 202

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DITA výrobní družstvo invalidů výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DITA výrobní družstvo invalidů o smazání nebo o opravu osobních údajů.