Obsluha cnc ohraňovacího lisu Tábor

Plat: 120 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vožická 2987, Tábor, Jihočeský

Společnost SC Metal, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů.

Popis pracovní pozice

Požadavky: flexibilitu, samostatnost, pečlivost, trestní bezúhonnost, znalost výkresové dokumentace, strojařská praxe a orientace v hutních materiálech výhodou (nikoli podmínkou), Stravenky v hodnotě 80Kč/směna, proplácené pauzy na oběd
Prac. poměr na dobu určitou. Po zapracování možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. Stravenky. Kontakt: mailem, telefonicky, osobně 6:00 - 14:00, Vožická 2987, Tábor.

Kontakt

SC Metal, s.r.o.Kontaktní osoba:
Martina Kolářová, DiS.   +420 381 200 963,739 969 924

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SC Metal, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SC Metal, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.