Obsluha strojů a zařízení ve výrobě zdravotnických prostředků Trhové Sviny

Plat: 16 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tovární 560, Trhové Sviny, Jihočeský

Společnost MEDISIZE CZ, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení pro farmaceutickou výrobu.

Popis pracovní pozice

Informace o pracovním místě
- jednoduchá obsluha strojů a zařízení dle předepsaných postupů

Požadujeme
- zkušenost s obsluhou strojů výhodou
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme
- zázemí rostoucí a stabilní společnosti
- mzdové hodnocení od 16.200 Kč/měs.
- stravenky v hodnotě 70 Kč
- odměny, 13. plat
- příjemné a čisté pracovní prostředí
- další firemní benefity

Kontakt

MEDISIZE CZ, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jana Lišková   +420 734 791 907

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MEDISIZE CZ, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MEDISIZE CZ, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.