účetní Rousínov

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U stadionu 1139, Rousínov, Jihomoravský

Společnost ELSA´S SPORTS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní účetní všeobecní.

Popis pracovní pozice

Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou, praxe v oboru min. 5 let, znalost programu Money S3 podmínkou
Popis práce: PP na dobu určitou, účtování faktur, pokladny, bankovních účtů, majetku, opravných položek, zpracování daňové agendy vč. DPH, kontrola zůstatků účtu, tvorba analýz a statistik, zpracování podkladů pro audit, účetní závěrka, tvorba vystavených faktur apod.
Zaměstnavatel nabízí: stravenky, firemní tarif, masáže
Kontakt: Sedláček Jan Ing., e-mail: personalista@elsasports.com

Kontakt

ELSA´S SPORTS s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Jan Sedláček   +420 513 034 295

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ELSA´S SPORTS s.r.o. (IČO 26942194), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.