Asistent/ka hr/ga/produkce Ostrava

Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Novoveská 1264, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost OFIR service s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Novoveská 1264/9, Ostrava - Mariánské Hory
Kontakt: e-mailem lucie@ofir.cz

Náplň práce:
- produkce - nákup materiálu, kontrola kvality, jednní se zákazníky a dodavateli, kontrola skladu, objednávky dopravy
- GA - nákup, evidence a výdej OPP zaměstnancům, evidence školení zaměstnanců, podpora korejskéo managementu, překlady na úřadech
- HR-Acc - zástup v případě nemoci - kontrola docházek, objednání a výdej stravenek, výdej výplatních pásek, výdej a kontrola hotovosti v pokladně

Požadavky:
- dobrá znalost anglického jazyka, ŘP sk. B - DACIA DOKKER, znalost excell a word

Zaměstnanecké výhody: stravenky

Kontakt

OFIR service s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lucie Svačinová   +420 596 635 836

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OFIR service s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OFIR service s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.