Vedoucí provozního úseku Říčany

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Marie Pujmanové 2045, Říčany, Středočeský

Společnost Domov Pod Kavčí Skálou, poskytovatel sociálních služeb hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řídící pracovníci v oblasti péče o seniory.

Popis pracovní pozice

Místo pracoviště:
- Marie Pujmanové 2045, Říčany u Prahy

Prvotní kontakt:
- tel.: 608 041 545 od 08:00 do 17:00
- e-mail: reditel@domovpks.cz

Upřesňující údaje:
- Jedná se o práci v domově pro seniory v Říčanech u Prahy na pozici vedoucího provozního úseku v příspěvkové organizaci. Plánování a zajištění služeb na úseku kuchyně, úklidu, prádelny, údržby, vedení hotovostní pokladny, inventarizace, hodnocení zaměstnanců, celkem 9 stálých zaměstnanců+ 5 DPP. Úzká spolupráce s kuchyní- objednávání surovin, jejich příjem a výdej.
Držitel hodnocení 5***** od APSS, celková kapacita domova 55 klientů, domov rodinného typu, nástup dle dohody cca od 1.5.2018., možnost zaškolení, požadované vzdělání provozně ekonomické, hotelová škola, apod., zkušenosti s vedením kolektivu, vztah k cílové skupině, plat. zařazení dle tabulek, český jazyk na min. dobré úrovni. Možnost práce částečně home office, možný i zkrácený úvazek

Zaměstnanecké výhody:
- Pružná pracovní doba, notebook, mobil, home office, dotované obědy, 5 týdnů dovolené, sick day, odměny, FKSP, smoothie, masáže, manikúra, penzijní připojištění ….

Kontakt

Domov Pod Kavčí Skálou, poskytovatel sociálních služebKontaktní osoba:
Ing.,Bc. Václav Brácha, ředitel   +420 323 632 423

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov Pod Kavčí Skálou, poskytovatel sociálních služeb výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov Pod Kavčí Skálou, poskytovatel sociálních služeb o smazání nebo o opravu osobních údajů.