Učitel/ka střední školy praktické jednoleté a dvouleté Ostrava

Plat: 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Klostermannova 1586, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní učitelé a vychovatelé pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Kontakt: Zasílejte svůj motivační dopis a životopis na email: j.niemczykova@skolasd.eu (kontaktní osoba: Ing. Jana Niemczyková) nejpozději do 5. dubna 2018. Do předmětu e-mailu napište výběrové řízení - učitel SŠ speciální.

Požadujeme:
- Požadavky na vzdělání podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících §7 a §8 odst. 2
- Zaměření na fyzioterapii nebo ergoterapii výhodou
- Praxe ve zdravotnictví výhodou
- Praxe speciálního pedagoga výhodou
- Hra na hudební nástroj výhodou
- Znalost práce na PC: internet, MS Office (word, excel, power point, outlook)
- Spolehlivost, odpovědnost, loajalitu
- Pozitivní vztah k práci
- Kladný vztah ke křesťanství
- Kladný vztah k lidem s postižením
- Trestní bezúhonnost
- Praxe v oboru vítána

Nabízíme:
- Práci na DPP/DPČ - pravidelné zástupy
- Nástup do pracovního poměru: 16. 4. 2018
- Odměna z dohody: 200 Kč/ hod.
Práci v přátelském kolektivu

Výběrové řízení proběhne dne 9. dubna 2018 od 8 hodin v Českém Těšíně na ul. Dukelská 2096/5a.

Vybraní zájemci budou kontaktováni a pozváni k výběrovému řízení na určitou hodinu.

Kontakt

Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie

Kontaktní osoba:
Ing. Jana Niemczyková   +420 558 764 360

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie o smazání nebo o opravu osobních údajů.