Zubní lékař - stomatolog Horní Beřkovice

Plat: 31 750 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Podřipská 1, Horní Beřkovice, Ústecký

Společnost Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní zubní lékaři se specializací.

Popis pracovní pozice

smlouva na dobu určitou, zástup za MD/RD. Mzda/plat: 31.750,- + příplatky + osobní ohodnocení až 44.380,- + příplatky + osobní ohodnocení. PP zkrácený - počet hodin dohodou.
Požadujeme:
-odbornost v oboru zubní lékařství - stomatologie (vhodné i pro absolventa)
-schopnost pracovat samostatně
-morální a občanskou bezúhonnost - výpis z Rejstříku trestů -
Nabízíme:
-novou - nově vybavenou - ordinaci
-nadstandardní platové ohodnocení (osobní ohodnocení až 50 % platu)
-zařazení a ohodnocení dle nařízení vlády č.564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
-možnost dojíždět z velkých měst společně s kolegy autem (cesta z Prahy cca 25 min.)
-hlavní pracovní poměr, možnost zkráceného úvazku nebo DPP/DPČ (zástup za MD/RD)
-možnost dalšího vzdělávání v rámci placeného studijního volna
-zaměstnanecké bonusy (penzijní připojištění, stravování s příspěvkem zaměstnavatele v areálu nemocnice, vitamínové doplňky, 6 týdnů dovolené).
V případě zájmu zasílejte strukturovaný profesní životopis a motivační dopis na e-mail: stella.hanikyrova@pnhberkovice.cz, případně nás kontaktujte na telefonu: 416 808 211-Bc.Hanikýřová.

Kontakt

Psychiatrická nemocnice Horní BeřkoviceKontaktní osoba:
Bc. Stella Hanikýřová, vedoucí personálního a mzdového odd.   +420 416 808 211

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice o smazání nebo o opravu osobních údajů.