Pracovník/ce v sociálních službách Ostrava

Plat: 17 464 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Ostrava, Moravskoslezský

Společnost Slezská diakonie hledá vhodného kandidáta na pozici Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Ostrava
Kontakt: emailem, telefonicky

" ZŠ, SOU, SŠ
" akreditovaný kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách (splnění kvalifikačních požadavků dle zákona č. 108/2006 Sb., zákon o sociálních službách)
" čistý trestní rejstřík
" komunikační dovednosti
" zdravotní a emoční způsobilost pro práci v přímé péči o nemocné osoby
" základní znalost práce s PC (Word, Excel, internet)
" práce s cílovou skupinou - senioři, osoby se zdravotním postižením prostřednictvím terénní práce (pomoc při úkonech osobní hygieny, podávání stravy, nákupy, úklidy aj.)
" administrativní činnosti spojené s výkonem práce
" pracovní doba: směnný provoz - ranní, odpolední, víkendy a svátky. Ranní směny nejčastěji od 7:00 - 15:00, odpolední a víkendové směny mají většinou charakter přerušovaných směn
" místo výkonu práce: Ostrava a přilehlé oblasti dostupné MHD
" hlavní pracovní poměr
" mzdové podmínky: 17. 464,- Kč + zvláštní příplatek a po zkušební době osobní ohodnocení
" příspěvek na stravu v podobě stravenek
" příspěvek na dopravu
" služební telefon
Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu sp.elim@slezskadiakonie.cz do 6. 4. 2018 do 12.00 hod. Přihláška bude obsahovat strukturovaný životopis a motivační dopis. Do předmětu e-mailu uveďte "VŘ ELIM". Na neúplné přihlášky či přihlášky přijaté po tomto termínu nebude brán zřetel.

V případě všech splněných náležitostí (viz výše) bude uchazeč kontaktován formou emailu a pozván na ústní pohovor, který se uskuteční v úterý 10. 4. 2018 od 8:30 v budově Slezské diakonie, ul. Štramberská 47, Ostrava, 703 00.
Výběrové řízení bude rozděleno do tří fází: ústní pohovor, jedno až dvoudenní návštěvy přímo v domácnostech klientů, finální výběr nejúspěšnějšího žadatele o zaměstnání.
Uchazeči, kteří postoupí do druhé fáze VŘ, navštíví domácnosti klientů v termínech od
11. - 13. 4. 2018 a to dle individuální domluvy.

Kontakt

Slezská diakonieKontaktní osoba:
Mgr. Marie Stuchlíková, sociální pracovnice   +420 734 769 701

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Slezská diakonie výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Slezská diakonie o smazání nebo o opravu osobních údajů.