Dělníci ve výrobě Třanovice

Plat: 17 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 287, Třanovice, Moravskoslezský

Společnost AGROCHOVEX, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

Aktualizace 11. 6. 2018, 24. 4. 2018
Požadujeme - spolehlivost, přesnost, fyzická zdatnost.
Třísměnný provoz: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00.
Náplň práce - bezchybná práce u stroje na výrobu krmiv pro zvířata, nakládka materiálu pro výrobu, uskladňování výrobků dle skladových dokumentů a pokynů vedoucího, zacházení se skladovou a výrobní technikou, inventurní a úklidová činnost.
Mzdové podmínky - cca 17 000,-Kč po uplynutí zkušební doby.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: kariera@vitakraft.cz
Pracoviště: Třanovice

Kontakt

AGROCHOVEX, s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Dagmar Cieslarová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) AGROCHOVEX, s.r.o. (IČO 25822616), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.