Třídič/ka Šumperk

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vikýřovická 402, Šumperk, Olomoucký

Společnost ECOPAK Plastic, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

Osobní kontakt; Místo výkonu práce: Vikýřovická č.p. 402, 787 01 Šumperk. Osobní kontakt;
Druh práce: práce v hale, třídění sběrového papíru nebo plastů + pomocné práce ve výrobě, práce na směny. Požadavky: základní vzdělání, dobrý zdravotní stav, pracovitost, dochvilnost, spolehlivost, loajalita. Prac. doba 6-14.00, 14-22.00, 22-6.00.
V případě zájmů a za předpokladu splnění výše uvedených požadavků zasílejte žádosti s uvedením dané pozice a své životopisy na uvedený e-mail. Osobní kontakt na pracovišti PO nebo PÁ 8:00-11:00 hod.

Kontakt

ECOPAK Plastic, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Silvie Mlčochová   +420 583 217 432

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ECOPAK Plastic, spol. s r.o. (IČO 03363473), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.