Skladník - expedient České Budějovice

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hlinská 456, České Budějovice, Jihočeský

Společnost BÜROPROFI s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní skladníci.

Popis pracovní pozice

VŘ dne 17.4.2018 v 10:00 hod. - Hlinská 456/2, České Budějovice
požadavky: minimálně vyučen, praxe výhodou, znalost práce na PC výhodou
1 směnný provoz (8 hod.) v rozmezí 8:00 - 20:00 hod. (pracovní doba bude upřesněna při osobním pohovoru).

Kontakt

BÜROPROFI s.r.o.

Kontaktní osoba:
Martin Hudínek, Vedoucí logistiky   +420 737 263 139

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BÜROPROFI s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BÜROPROFI s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.