Prodejci zájezdů cestovní agentury Čelákovice

Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: náměstí 5. května 2055, Čelákovice, Středočeský

Společnost Martin Kovář hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti propagace a reklamy.

Popis pracovní pozice

Místo pracoviště:
- Náměstí 5. května 2055, Čelákovice

Prvotní kontakt:
- e-mail: kovarmartinkk@seznam.cz
- tel.: 608 304 895

Upřesňující údaje:
Požadavky:
- ŘP sk. B, sympatické a profesionální jednání
- středoškolské vzdělání/vyšší odborné v cestovním ruchu
- samsotatnost, AJ-dobrá komunikační znalost slovem i písmem (bez zkoušek)
Náplň práce:
- poradenství v oblasti cestovního ruchu a dovolených
- zpracování nabídek rezervací zájezdů/ubytování
- prodej zájezdů/ubytování
- komunikace s klienty - osobně, telefonicky, a e-mailem
- rezervování v interním systému a spolupráce s cestovními kancelářemi
- propagace zájezdů na sociálních sítí apod.

Zaměstnanecké výhody:
- karierní růst, slevy na zájezdy, hrazené školení

Kontakt

Martin Kovář

Kontaktní osoba:
Mgr. Martin Kovář, MBA, MPA   +420 608 304 895

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Martin Kovář výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Martin Kovář o smazání nebo o opravu osobních údajů.