Prodavači smíšeného zboží Říčany

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Černokostelecká 2270, Říčany, Středočeský

Společnost PEAL a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači smíšeného zboží.

Popis pracovní pozice

Místo pracoviště:
- Černokostelecká č.p. 2270/22

Prvotní kontakt:
- tel.: 725 978 641
- e-mail: dostal@peal.cz

Upřesňující údaje:
- Do trafiky Don Pealo v Tescu v Říčanech přijmeme zaměstnance na HPP. Směny 12 h. krátký dlouhý týden, dva pracovní víkendy v měsíci. Požadujeme: bezúhonnost, příjemné vystupování, flexibilitu. Nabízíme: stabilní zaměstnání, mzdu od 22 000 Kč, stravenky 80 Kč, zaměstnanecké slevy, příspěvek na dovolenou 5000 Kč, Vánoční prémie, náborový příspěvek 10 000 Kč, příspěvek na sportování. Smlouva na dobu neurčitou. Posílejte životopis mailem na dostal@peal.cz. Budete pozváni k výběrovému řízení, nebo volejte 725 978 641.

Zaměstnanecké výhody:
- Zaměstnanecké slevy, stravenky, dovolená navíc, náborový příspěvek 10 000 Kč, - Příspěvek na dovolenou 5000 Kč, Vánoční bonusy

Kontakt

PEAL a.s.

Kontaktní osoba:
Ing. Pavel Dostál   +420 725 978 641

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PEAL a.s. (IČO 25775634), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.