údržbáři, topiči Kostelec nad Černými lesy

Plat: 15 400 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lázeňská 462, Kostelec nad Černými lesy, Středočeský

Společnost Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři.

Popis pracovní pozice

Místo pracoviště:
- Diakonie ČCE - sSČ- pracoviště Kostelec nad Černými Lesy, Lázeňská 462

Prvotní kontakt:
- e-mail: podpora.stred@diakonie.cz
- tel.: 739 385 444

Upřesňující údaje:
- Hledáme šikovného pracovníka na místo údržbáře v domě pro seniory o kapacitě 27 uživatelů.
- Jedná se o drobné řemeslné práce, základní opravy vybavení, v létě sekání zahrady, úprava areálu a topení ve dvou kotlích na tuhá paliva (nutnost doplnit zásobníky cca 1x den), kontrola a servis čistírny odpadních vod ,součinnost v zajištění odborných firem k opravám v případě nutnosti apod.
- Očekáváme alespoň minimální zkušenosti-zaučíme, ochotu učit se nové věci, orientaci na pomoc potřebným, spolupráci s týmem,výhodou ŘP sk. B.

Zaměstnanecké výhody:
- možnost stravování,malý příjemný kolektiv, domluva ohledně začátku a konce pracovní doby, 25 dní dovolené, odměny, benefity...

Kontakt

Diakonie ČCE - středisko Střední ČechyKontaktní osoba:
Pavel Apolen   +420 739 385 544

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy o smazání nebo o opravu osobních údajů.