Ruční baliči Kunice

Plat: 12 700 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hlavní 32, Kunice, Středočeský

Společnost BONAVITA, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ruční baliči.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
- Hlavní 32, Kunice-Vidovice

Prvotní kontakt:
- e-mail: petr.hajek.cuno@seznam.cz

Upřesňující údaje:
- nabídky posílat výhradně el. cestou
- práce v prašném prostředí, nutný dobrý zdravotní stav
- ruční baliči, plniči a etiketovači ve výrobě
- výpis z RT
- podnikové stravování

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

BONAVITA, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
JUDr. Petr Hájek  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BONAVITA, spol. s r.o. (IČO 43874088), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.