Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost ANEY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby.

Popis pracovní pozice

Úřední hodiny pro uchazeče o zaměstnání jsou každou středu 8:00-10:00, schůzku předem objednat po telefonu +420607050226.
Jedná se o fyzicky náročnou práci, zvedání a manipulace s těžkými břemeny. Dobrý zdravotní stav. zodpovědnost, bezúhonnost.
Zaměstnavatel může poskytnout ubytování nepeněžním příspěvkem 3500 Kč.

Kontakt

ANEY s.r.o.Kontaktní osoba:
Adalbert Yovna   +420 602 212 059

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ANEY s.r.o. (IČO 28197763), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.