Projektoví koordinátoři Praha

Plat: 26 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Šafaříkova 635, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Člověk v tísni, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti zahraničních vztahů a služeb.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Šafaříkova 635/24, Praha 2
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu lucie.frankova@pinf.cz
Kontaktní osoba: paní Lucie Franková
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Vybraní uchazeči budou zodpovědní za koordinaci projektů na podporu rozvoje občanské společnosti ve Vietnamu. Na pohovor budou pozváni kandidáti vyhovující základním požadavkům, kteří nejprve zašlou svůj životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu lucie.frankova@pinf.cz. Náplň práce: 1) Plánování a koordinace projektových aktivit ve Vietnamu. 2) Rozvoj projektů, včetně psaní projektových návrhů a reportování. 3) Budování kontaktů s partnerskými organizacemi v regionu a s donory. 4) Zahraniční cesty závisející na momentálních projektech. 5) Organizování seminářů a advokačních cest.
Požadované dovednosti: 1) Hluboký zájem o Vietnam a Východoasijský region obecně, stejně jako o politické a sociální témata. 2) Plynulá znalost vietnamštiny a angličtiny. 3) Vysokoškolské vzdělání v relevantním oboru. 4) Schopnost práce v týmu, ale také nezávislost. 5) Zkušenost s projektovým managementem.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na kurs jazyka relevantního k výkonu pracovní náplně.

Kontakt

Člověk v tísni, o.p.s.Kontaktní osoba:
Lucie Franková   +420 728 140 680

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Člověk v tísni, o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Člověk v tísni, o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.