Projektoví koordinátoři Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 26 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Šafaříkova 635, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Člověk v tísni, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti zahraničních vztahů a služeb.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Šafaříkova 635/24, Praha 2
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu lucie.frankova@pinf.cz
Kontaktní osoba: paní Lucie Franková
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Vybraní uchazeči budou zodpovědní za koordinaci projektů na podporu rozvoje občanské společnosti ve Vietnamu. Na pohovor budou pozváni kandidáti vyhovující základním požadavkům, kteří nejprve zašlou svůj životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu lucie.frankova@pinf.cz. Náplň práce: 1) Plánování a koordinace projektových aktivit ve Vietnamu. 2) Rozvoj projektů, včetně psaní projektových návrhů a reportování. 3) Budování kontaktů s partnerskými organizacemi v regionu a s donory. 4) Zahraniční cesty závisející na momentálních projektech. 5) Organizování seminářů a advokačních cest.
Požadované dovednosti: 1) Hluboký zájem o Vietnam a Východoasijský region obecně, stejně jako o politické a sociální témata. 2) Plynulá znalost vietnamštiny a angličtiny. 3) úplné střední všeobecné vzdělání - gymnázium. 4) Schopnost práce v týmu, ale také nezávislost. 5) Zkušenost s projektovým managementem.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na kurs jazyka relevantního k výkonu pracovní náplně.

Kontakt

Člověk v tísni, o.p.s.

Kontaktní osoba:
Lucie Franková   +420 728 140 680

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Člověk v tísni, o.p.s. (IČO 25755277), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.