Technik-specialista Zlín

Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hlavničkovo nábřeží 5655, Zlín, Zlínský

Společnost KOMPONENTY, a.s. ZLÍN hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
min.střední vzdělání v oboru strojírenství
uživatelskou znalost práce na PC(MS Office,Internet),základy autoCAdu
orientaci ve výkresové dokumentaci, technických postupech a normách
ŘP sk,"B", základní znalost NJ
technikou a manuální zručnost

Náplň práce:
vedení technické dokumentace,
zpracování investičních plánů a oprav,
evidence strojního parku (HIM, NIM), inventarizace
zpracování a příprava ISO 9001 norem v oblasti certifikace,
zajišťování náhradních dílů
drobné opravy strojního parku

Nabízíme:
práci v centru Zlína
seberealizaci, profesní růst,firemní benefity
férové a přímé jednání
stabilní zázemí české společnosti

Kontakt

KOMPONENTY, a.s. ZLÍN

Kontaktní osoba:
Ing. Dana Pavlů

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KOMPONENTY, a.s. ZLÍN výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KOMPONENTY, a.s. ZLÍN o smazání nebo o opravu osobních údajů.