Technolog pro standardizaci montážních procesů Brno

Plat: 45 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kšírova 84, Brno, Jihomoravský

Společnost POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři technologové, normovači.

Popis pracovní pozice

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo osobně

Požadavky:
Anglický jazyk - úroveň C1, zkušenost z v pozici průmyslového inženýra s výrobou hydraulických motorů, znalost technologií obrábění kovů a montáže v strojírenském prostředí, časté služební cesty do zahraničí.

Zaměstnanecké výhody:
25 dnů dovolené, příspěvek za ŽP/PP, závodní stravování

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Kontakt

POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Marian Ferenčík   +420 543 563 107

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.