Technolog pro standardizaci montážních procesů Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 45 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kšírova 84, Brno, Jihomoravský

Společnost POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři technologové, normovači.

Popis pracovní pozice

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo osobně

Požadavky:
Anglický jazyk - úroveň C1, zkušenost z v pozici průmyslového inženýra s výrobou hydraulických motorů, znalost technologií obrábění kovů a montáže v strojírenském prostředí, časté služební cesty do zahraničí.

Zaměstnanecké výhody:
25 dnů dovolené, příspěvek za ŽP/PP, závodní stravování

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Kontakt

POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o.Kontaktní osoba:
Marian Ferenčík   +420 543 563 107

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o. (IČO 46972978), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.